Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Cancel
hu: Mégsem

en: view
hu: megtekintés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: RSS - %title
hu: RSS – %title

en: History
hu: Történet

en: URL
hu: Webcím

en: Delete all
hu: Mindegyik törlése

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Updated URL for feed %title to %url.
hu: %title hírcsatorna webcíme %url értékre változott.

en: view recent blog entries
hu: friss blogbejegyzések

en: Are you sure you want to delete these items?
hu: Ezek az elemek biztosan törölhetők?
