Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: History
hy: Պատմություն

en: Delete all
hy: Ջնջել բոլորը
