Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Cancel
is: Hætta við

en: view
is: skoða

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: History
is: Saga

en: URL
is: vefslóð

en: Delete all
is: Eyða öllu

en: Updated URL for feed %title to %url.
is: Uppfærð slóð fyrir veitu %title í %url.

en: Blog
is: Blogg
