Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: view
ka: ნახვა

en: History
ka: ისტორია

en: Delete all
ka: ყველას წაშლა

en: Blog
ka: ბლოგი
