Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: view
mn: харах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: History
mn: Түүх

en: Delete all
mn: Бүгдийг устгах

en: Blog
mn: Блог
