Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Cancel
oc: Anullar

en: view
oc: veire

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: History
oc: Istoric

en: Delete all
oc: Suprimir tot

en: Updated URL for feed %title to %url.
oc: URL del flux %url mesa a jorn pel flux %title.

en: Are you sure you want to delete these items?
oc: Sètz segur que volètz suprimir aqueles elements ?
