Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Cancel
pt: Cancelar

en: view
pt: ver

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Read %username's latest blog entries.
pt: Leia as últimas postagens no blog de %username.

en: History
pt: Histórico

en: Delete all
pt: Apagar tudo

en: General Settings
pt: Configurações Gerais

en: Updated URL for feed %title to %url.
pt: A URL do feed %title foi atualizada para %url.

en: Are you sure you want to delete these items?
pt: Você tem certeza que deseja apagar estes itens?
