Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Cancel
ro: Anulare

en: view
ro: afișează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: History
ro: Istoric

en: Delete all
ro: Şterge tot

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Updated URL for feed %title to %url.
ro: Am actualizat adresa URL pentru resursa %title la %url.

en: Are you sure you want to delete these items?
ro: Sigur doriţi să ştergeţi aceste articole ?
