Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Cancel
sv: Avbryt

en: view
sv: visa

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Read %username's latest blog entries.
sv: Läs senaste blogginlägg från %username.

en: History
sv: Historik

en: Delete all
sv: Radera allt

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Updated URL for feed %title to %url.
sv: Uppdaterade URL:en för flödet %title till %url.

en: Blog
sv: Blogg

en: view recent blog entries
sv: läs de senaste blogginläggen

en: Are you sure you want to delete these items?
sv: Är du säker på att du vill radera dessa inlägg?
