Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: view
te: వీక్షించు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: History
te: చరితం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Blog
te: బ్లాగు
