Ubuntu Drupal Planet (6.x-6.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Feed
ar: التلقيمة

en: edit
ar: تحرير

en: User
ar: مستخدم

en: Page Title
ar: عنوان الصفحة
