Ubuntu Drupal Planet (6.x-6.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Feed
eu: Jarioa

en: edit
eu: editatu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua
