Ubuntu Drupal Planet (6.x-6.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Feed
fi: Syöte

en: edit
fi: muokkaa

en: Feed URL
fi: Syötteen verkko-osoite

en: User
fi: Käyttäjä

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Link ID
fi: Linkin ID
