Ubuntu Drupal Planet (6.x-6.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Settings
he: הגדרות

en: Feed
he: פיד

en: edit
he: עריכה

en: Feed URL
he: כתובת URL של ההזנה

en: User
he: משתמש

en: Page Title
he: כותרת הדף
