Ubuntu Drupal Planet (6.x-6.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Feed URL
hr: URL Feed-a

en: User
hr: Korisnik
