Ubuntu Drupal Planet (6.x-6.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Feed
lv: Plūsma

en: edit
lv: labot

en: User
lv: Lietotājs

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums
