Ubuntu Drupal Planet (6.x-6.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Settings
be: Налады

en: Feed
be: Жывільнік

en: edit
be: рэдагаваць

en: User
be: Карыстальнік
