Ubuntu Drupal Planet (6.x-6.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Feed URL
bo: ས་བོན་（Feed）ཡི་ཤག་གནས།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།
