Ubuntu Drupal Planet (6.x-6.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Settings
de: Einstellungen

en: Feed
de: Newsfeed

en: edit
de: Bearbeiten

en: Feed URL
de: Feed-URL

en: User
de: Benutzer

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Page Title
de: Seitentitel

en: User Settings
de: Benutzereinstellungen

en: Link ID
de: Link-ID

en: Page Description
de: Seitenbeschreibung
