Ubuntu Drupal Planet (6.x-6.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: Feed URL
nl: Feed-URL

en: User
nl: Gebruiker

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: User Settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: Page Description
nl: Paginabeschrijving
