Ubuntu Drupal Planet (6.x-6.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Feed
pl: Zasób

en: edit
pl: edytuj

en: Feed URL
pl: URL kanału

en: User
pl: Użytkownik

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Link ID
pl: Identyfikator odnośnika
