Ubuntu Drupal Planet (6.x-6.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Feed
sk: Kanál správ

en: edit
sk: upraviť

en: User
sk: Používateľ

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: User Settings
sk: Nastavenia používateľov

en: Link ID
sk: ID odkazu
