Ubuntu Drupal Planet (6.x-6.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Feed
az: Nəticə

en: edit
az: redaktə et

en: User
az: İstifadəçi

en: Page Title
az: Səhifə başlığı
