Ubuntu Drupal Planet (6.x-6.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Feed
ca: Canal

en: edit
ca: edita

en: User
ca: Usuari

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: Link ID
ca: ID de l'enllaç
