Ubuntu Drupal Planet (6.x-6.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: Feed URL
da: Feed-URL

en: User
da: Bruger
