Ubuntu Drupal Planet (6.x-6.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Settings
et: Seaded

en: Feed
et: Andmevoog

en: edit
et: muuda

en: Feed URL
et: Voo link

en: User
et: Kasutaja

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Link ID
et: Lingi ID
