Ubuntu Drupal Planet (6.x-6.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: Feed
id: Umpan

en: User
id: Pengguna

en: Page Title
id: Judul Halaman

en: Link ID
id: ID tautan
