Ubuntu Drupal Planet (6.x-6.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Settings
ja: 設定

en: Feed
ja: フィード

en: edit
ja: 編集

en: User
ja: ユーザー

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Page Title
ja: ページタイトル

en: Link ID
ja: リンクID
