Ubuntu Drupal Planet (6.x-6.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Feed
lt: Srautas

en: edit
lt: redaguoti

en: User
lt: Narys

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas
