Ubuntu Drupal Planet (6.x-6.2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Settings
ru: Настройки

en: Feed
ru: Поток данных

en: edit
ru: изменить

en: Feed URL
ru: URL ленты

en: User
ru: Пользователь

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Page Title
ru: Заголовок страницы

en: User Settings
ru: Пользовательские настройки

en: Link ID
ru: ID ссылки.
