Ubuntu Drupal Planet (6.x-6.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Feed
ta: புகட்டல்

en: edit
ta: மாற்று

en: User
ta: பயனர்
