Ubuntu Drupal Planet (6.x-6.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Settings
it: Impostazioni

en: edit
it: modifica

en: User
it: Utente

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Page Title
it: Titolo della pagina

en: Link ID
it: ID della voce
