Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Right Sidebar
de: Seitenleiste rechts

en: Left Sidebar
de: Seitenleiste links
