Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Right Sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Left Sidebar
fi: Vasen sivupalkki
