Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Display
ar: العرض

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Hide
ar: إخفاء
