Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Display
cy: Dangos

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Hide
cy: Cuddio
