Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Hide
el: Απόκρυψη
