Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Display
eu: Bistaratu

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Hide
eu: Ezkutatu
