Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Display
gl: Visualización

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Hide
gl: Agochar
