Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: px
hi: पिक्सेल

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Hide
hi: छिपाएँ
