Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Display
hr: Prikaz

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Hide
hr: Sakrij
