Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: px
mn: пиксел

en: Display
mn: Харуулах

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Hide
mn: Нуух
