Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Display
nl: Weergeven

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Right Sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Hide
nl: Verbergen

en: Left Sidebar
nl: Linker zijbalk
