Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Hide
ps: پټول
