Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Display
sl: Prikaz

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Hide
sl: Skrij
