Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Display
tr: Gösterim

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Right Sidebar
tr: sağ sütun

en: Hide
tr: Gizle
