Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Display
ast: Pantalla

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina
