Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Hide
bo: སྦས་པ
