Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Display
sk: Zobraziť

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Hide
sk: Skryť
