Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Display
bg: Дисплей

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Hide
bg: Скрий
